Biografia

Nazywam się Roman Kaczmarczyk, jako DJ pracuję już ponad 15 lat.

Zajmuję się profesjonalną oprawą muzyczną i prowadzeniem imprez okolicznościowych (w formie prezentera muzycznego) takich jak wesela, poprawiny, studniówki, urodziny, imieniny, dyskoteki, osiemnastki, andrzejki, dancingi, bale karnawałowe, prywatki, bankiety, bale sylwestrowe, zabawy taneczne, imprezy plenerowe i firmowe.

Nigdy nie mam sztywno ustalonego programu przebiegu uroczystości, rodzaj muzyki i zabawy mogą być wybrane przez organizatora danej imprezy aby dopasować się do różnych gustów oraz wieku bawiących się gości w lokalu. W każdej chwili można do mnie podejść, poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie.

Posiadam profesjonalny sprzęt grajacy, oświetleniowy, potężny repertuar muzyczny, bogate doświadczenie jako DJ, właśnie to pozwala mi dopasować muzykę dla każdego pokolenia, bo to nieodzowny element udanej i dobrej zabawy. Zaangażowanie jakie wkładam w swoją pracę pozwala mi zaoferować Państwu wysoki standard usług. Dysponuje także sprzętem do karaoke więc każdy może sobie pośpiewac ulubione i wybrane piosenki, zaprezentować film multimedialny, zdięcia z młodzieńczych bądż terażniejszych lat.

Znajdź mnie:   

Online

Odwiedza nas 4 gości.